категорија
Мултифункционална решетка за складирање

Споделете го производот во вашиот:
  • 2 pairs dumbbells,4 pcs bar,5 pcs barbell plate

  • Материјал: иверица

  • Големина: 101 56 * * 90cm

  • Тежина: 18kg

Параметар на производот
Број на модел YL-FO-132
големина 101 * 56 * 90cm
материјал Иверица
Тежина 18kg
логото прилагодено лого


Карактеристики
  1. Дизајн: Штандот е типично дизајниран да држи сет на тегови со различна тежина, со повеќе нивоа или полици за да се приспособат на различни големини. Дизајнот може да вклучува и дополнителни функции како куки или фиоки за складирање на друга опрема за вежбање.

  2. Димензии: Димензиите на штандот ќе зависат од бројот и големината на тегови за кои е дизајниран да ги држи. Општо земено, ќе биде неколку стапки широк и неколку метри висок, со секое ниво или полица оддалечено неколку инчи за да се овозможи лесен пристап до тегови.

  3. Стабилност: Добриот дрвен држач за гира треба да биде стабилен и цврст, способен да ја задржи тежината на неколку групи тегови без да се ниша или превртува.

  4. Завршување: држачот може да биде завршен со заштитна обвивка за да се спречи абење и кинење, како и да се подобри неговиот изглед.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта