категорија
Решетка со гира

Споделете го производот во вашиот:
  • 5 pairs dumbbells

  • Материјал: иверица

  • Големина: 50 40 * * 143cm

  • Тежина: 24kg

Параметар на производот
Број на модел YL-FO-131
големина 50 * 40 * 143cm
Тежина 24kg
логото прилагодено лого


Карактеристики
  1. Design: The stand is typically designed to hold a set of dumbbells of different weights, with multiple tiers or shelves to accommodate various sizes. The design may also include additional features like hooks or trays for storing other gym equipment.

  2. Dimensions: The dimensions of the stand will depend on the number and size of dumbbells it is designed to hold. Generally, it will be a few feet wide and a few feet tall, with each tier or shelf spaced several inches apart to allow for easy access to the dumbbells.

  3. Stability: A good wooden dumbbell stand should be stable and sturdy, able to hold the weight of several sets of dumbbells without wobbling or tipping over.

  4. Finish: The stand may be finished with a protective coating to help prevent wear and tear, as well as to enhance its appearance.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта