категорија
Дрвена коси табла

Споделете го производот во вашиот:
  • Производот може да се користи за различни вежби за рамнотежа за подобрување на стабилноста и држењето на телото.

  • Подобрете ја рамнотежата и зајакнете ги мускулите.

  • Тренинг за разумна рамнотежа за подобрување на јачината на јадрото.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-136
Големина на преклопување
43 * 36 * 6cm
материјал composite board/PET
логото Приспособливо лого
Карактеристики

Производот може да се користи за фитнес и рехабилитациски тренинг.

Даската е направена од повеќеслојна табла, а дрвото е здраво и еколошки. 

Дебела и цврста, супер носивост.

PE ролери, подобрување на стапката на употреба, подобрување на компресија.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта