категорија
Домашна опрема за вежбање се произведува од Кина

Споделете го производот во вашиот:
  • Design does not take up space, suitable for private gyms, small gyms, office fitness.
  • Single stations, many practical functions: high -pull training, butterfly chest sitting posture push the chest, leg stretching training, sitting posture training, hip training in the hip joint, training after standing posture, leaning over the side flat lift training.
  • Gongfang base, thick materials, solid workmanship, make the structure more stable.
Опис на производот

详情 页 _02


详情 页 _04Параметар на производот

точка бр. HG71001
име на продукт Multi Function Home Gym
Боја црно-црвено
ЛОГО Прилагодено
големина 153 * 176 * 200 * 100 см
Тежина 27KGS/29.5KGS  12.5KGS/14.5KGS


Карактеристики

Offer a functional training space for personal trainer;

Function: it can do more than ten kinds of exercises: butterfly arm, chest press, pull down, low rowing, kicking etc. It can effectively exercise muscle groups such as chest, leg, arm, waist etc.

video

Пакување

Carton packing:1870X450*165MM/1700*185*140MM

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта