категорија
Кожен појас за кревање тегови

Споделете го производот во вашиот:
  • Supporting the waist: The weightlifting belt is mainly to support the waist and avoid injuries due to too much burden on the waist during weight training.

  • Improve stability: The weightlifting belt can increase the stability of the waist, making it easier for the body to maintain balance, which is conducive to improving the stability and effect of the action.

  • Increase Strength: The weightlifting belt can increase the lumbar support by increasing the inner cavity pressure, making it easier to generate strength when performing weight training.

  • Prevent Injury: Weightlifting belts can prevent waist twisting, straining and other injuries by reducing the range of motion of the waist.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-515
име на продукт Кожен појас за кревање тегови
логото
Како прилагодено
големина 105 / 115 / 125cm
Боја
Black/white or as customized


Карактеристики

Weightlifting belts are usually made of cowhide and leather materials, and there are three regular sizes 105/115/125cm, and the width is about 11cm. While they fit the waist, the tightness and tightness can be easily adjusted to suit different personal needs and training intensities. Weightlifting belts play an important role in training for lifting weights, strengthening your core and preventing lower back injuries, but overuse or incorrect use can have negative effects on your body. Therefore, when using a weightlifting belt, you should choose the correct size and use method according to your physical condition and training needs.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта