категорија
Прилагодете гира

Споделете го производот во вашиот:
Параметар на производот

Број на модел YL-FW-207-C
материјал Челична плоча + пластика со спреј
Тежина 24kg / 40kg
Справи
Виткана челична цевка без шевови
GW 26kg / 42.5kg
NW 24kg / 40.5kg
Картон Големина 56*26*30cm/56*26*30cm
Боја
Црно+црвено/прилагодено


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта