категорија
Шестоаголни тегови со гума во боја TPR со заоблена рачка од хром

Споделете го производот во вашиот:
  • Материјалот е побезбеден, исклучиво користејќи TPR материјал со врвен квалитет за да се постигнат нетоксични и невкусни надградби на производот. Подобрете го статус квото на токсични, штетни и иритирачки мириси на постоечките пазарни производи.
  • Дизајн против лизгање на зафат, висококвалитетен материјал за обложување, нежен во раката, зафат, спречува појава на калуси.
  • Идеален за движење, уникатната форма HEX го спречува тркалањето и лесно се наложува. Различни опции за бои ви овозможуваат да го задоволите вашето расположение.
  • Цврсто леано железо, изработено од висококвалитетно леано железо за зголемена издржливост, цврстина и стабилност. Цврстата конструкција нема да се скрши или свиткува по повеќекратна употреба.
  • Лесен за складирање, гира зафаќа малку простор и може да се постави насекаде без да се грижите за тркалање поради неговата шестоаголна форма.
Опис на производот

Користење на TPR материјал со врвен квалитет за да се постигне нетоксичен и невкусен надградба на производот. Подобрете го статус квото на токсични, штетни и иритирачки мириси на постоечките пазарни производи. Се користат бои наместо традиционални црни тегови обложени со гума. Главата на топката е со блага текстура и светла боја. Рачката има лак дизајн, висококвалитетно поцинкувано, фино виткање, нелизгачко зафат.

1

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-201-1
големина 2.5-25kg, 2.5kg Прираст
материјал TPR, железо
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта