категорија
Гира обложена со гума со тркалезна глава

Споделете го производот во вашиот:
  • Кружните краеви на тегови се прилично рамни за да се задржи стабилноста и рамнотежата;
  • Исклучителна противлизгачка виткана рачка;
  • Електронско заварување за долготрајна употреба;
  • Материјал против лизгање и отпорен на абење, прифатете кружен дизајн за заштита.
Опис на производот

1. Градење на мускулите
Можете да изградите мускули со тегови користејќи потешки тежини.
2. Кардио здравје
Користењето тегови за зголемување на отчукувањата на срцето ви помага да го подобрите кардиоваскуларното здравје.
3. Слабеење
Користењето на тегови за аеробни тренинзи ви помага да согорувате калории со зголемување на пулсот.
4. Здравје на коските
Вежбите за носење тежина помагаат да се зголеми густината на коските, со што се намалува ризикот од фрактура.


Параметар на производот
Точка бр. YL-FW-202
име на продукт Гира обложена со гумена тркалезна глава
материјал обложена со леано железо+гума, хромирана рачка од нерѓосувачки челик
Боја Црна
Тежина 2.5-75 KG, 5-150 LB
ЛОГО Прилагодено


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта