категорија
СТП гира

Споделете го производот во вашиот:
  • Цврстите лиени тегови завиткани во гумен материјал нема да пукнат или избледат. Подот и опремата против оштетување.
  • Целосно челичен хром со виткана рачка за полесно држење и ракување.
  • Производ погоден за тренинзи за горниот дел од телото, кој помага во развој на делтоид, преграда, трицепс и бицепс.


Опис на производот

Во споредба со обичните тегови обложени со гума, гумените тегови на процесорот немаат мирис бидејќи се користи висококвалитетен термопластичен полиуретан, а производите се отпорни на абење и силни. Задоволете ги потребите на комерцијалната теретана, бидејќи гумените тегови можат да ја издржат секојдневната злоупотреба на зафатен објект. Сепак, квалитетот и чувството на овие тегови се одлични, што исто така ги прави одличен додаток на напредната домашна теретана.

Progressive sensorimotor challenges were introduced. This рамнотежна табла requires better control and increased neuromuscular challenge. Helps increase lower limb strength, flexibility, and coordination.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-217
Боја Приспособлива боја
Пакување Боја кутија
Тежина
2.5-75kg
Карактеристики
  1. material:steel ball head+CPU coated,stainless steel chrome handle with knurling.

  2. Suitable for beginner, intermediate and advanced exercisers.

  3. големина:2.5-75kg

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта