категорија
Октагонална пластична цементна гира

Споделете го производот во вашиот:
  • Ергономска рачка: лесна за држење, удобна рачна рачка
  • Форма на шестоаголник: спречување на тркалање
  • Мешавина од цементно железо: за сигурна издржлива цврстина

Опис на производот

Различни нивоа се погодни за различни групи на луѓе за да ги задоволат потребите за континуирана обука, Обликот на дизајнот прави тегови да не се тркалаат случајно кога се ставаат на земја, ја спасува грижата за складирање и го избегнува проблемот со ударот предизвикан од случајно тркалање; Униформен центар на гравитација, мал и не зафаќа простор, обезбедува доволно тежина и интензитет на тренирање

1

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-223
големина 1/2/3/4/5KG
материјал пластика + цемент
функција тренинг на телото
ОЕМ Информации
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта