категорија
Коскена неопренови гира

Споделете го производот во вашиот:
 • Тешка конструкција од леано железо со мека неопренска обвивка за удобно користење.
 • Атрактивен изглед, со одлична форма за фаќање.
 • Неопреновиот слој се спротивставува на гребнатини и оштетувања на вашите подови.
 • Совршен за јога, пилатес, моќно одење и фитнес вежби.
 • Тежина: по 1-5 кг.
Опис на производот
Придобивките од изборот на коскени неопренови тегови
Прво, неопреновиот со текстура го олеснува држењето на гирата, особено при аеробни групни вежби; Второ, тоа е издржлив слој за да го издржи секојдневното вежбање. Од друга страна, поради неговата поудобна карактеристика, тој исто така штити дрвени подови и плочки или друга опрема; Трето, овие тегови имаат прекрасна форма на коска, која е стилска и удобна за држење, што го прави вежбањето позабавно; Покрај тоа, овие доаѓаат во многу светли бои. Со различни обоени неопренови и ознаки за тежина прават лесно да се идентификува тежината на гирата. и додадете личност во вашата домашна теретана. Неопренот не е лош избор. Можете да ја изберете тежината што ви одговара врз основа на бојата, особено ако го поставите вашето срце на одредена боја.
goods_read_img1
МОДНО СПОРЕДУВАЊЕ НА БОИ ШАРЕНИ
Достапни се и разновидни примероци во бојаприлагодете ги боите според потребите на клиентите!
Нашата редовна боја
 • Пинк
 • жолта
 • виолетова
 • Сина
 • Црвена
 • Греј
 • Црна
goods_read_img2
Можете да ја прилагодите не само бојата, туку и логото!
Параметар на производот

goods_tab_img1 goods_tab_img2 goods_tab_img3 goods_tab_img4 goods_tab_img5
големина 1kgs 2kgs 3kgs 4kgs 5kgs
Должина на гира 17.0cm 20.8cm 23.0cm 25.1cm 26.9cm
Дијаметар на гира топката 4.6cm 5.9cm 6.9cm 7.8cm 8.5cm
Дијаметар на рачката 3.0cm 3.3cm 3.8cm 4.0cm 4.0cm
video

стоки_видео

Пакување
Секоја гарнитура во поли торба + надворешни картони + дрвена футрола
недефиниран
Поли - торба
недефиниран
Надворешен картон
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта