категорија
Гумена гира со тркалезна глава

Споделете го производот во вашиот:
  • Цврстите лиени тегови завиткани во гумен материјал нема да пукнат или избледат. Подот и опремата против оштетување.
  • Целосно челичен хром со виткана рачка за полесно држење и ракување.
  • Производ погоден за тренинзи за горниот дел од телото, кој помага во развој на делтоид, преграда, трицепс и бицепс.
  • Dumbbell weight:1.25KGS/2.5KGS/5KGS/7.5KGS/10KGS/15KGS-50KGS.
Опис на производот

Compared with ordinary rubber-coated dumbbells, rubber dumbbells have no smell, because high-quality thermoplastic polyurethane is used, and the products are wear-resistant and strong. Meet the needs of a commercial gym, as the rubber dumbbells can withstand the daily abuse of a busy facility. Still, the quality and feel of these dumbbells is excellent, which also makes them a great addition to an advanced home gym.

Параметар на производот
спецификација Total Lengdth Должина на зафат Dumbbell Diameter Дијаметар на зафат
2.5KG 19.0CM 14.5CM 12.5CM
3CM
5.0KG 22.5CM 14.5CM 12.5CM 3CM
7.5KG 25.0CM 14.5CM 12.5CM 3CM
10.0KG 24.5CM 14.5CM 15.5CM 3CM
12.5KG 26.0CM 14.5CM 15.5CM 3CM
15.0KG 28.5CM 14.5CM 15.5CM 3CM
17.5KG 27.0CM 14.5CM 17.5CM 3CM
20.0KG 28.5CM 14.5CM 17.5CM 3CM
22.5KG 30.0CM 14.5CM 17.5CM 3CM
25.0KG 31.5CM 14.5CM 17.5CM 3CM
27.5KG 30.0CM 14.5CM 19.5CM 3CM
30.0KG 31.5CM
14.5CM 19.5 см 3CM
32.5KG 32.0CM
14.5CM 19.5 см 3CM
35.0KG 33.5CM
14.5CM 19.5 см 3CM
37.5KG 35.0CM 14.5CM 19.5 см 3CM
40.0KG 36.5CM 14.5CM 19.5 см 3CM
42.5KG 38.0CM 14.5CM 19.5 см 3CM
45.0KG 39.5CM 14.5CM 19.5 см 3CM
47.5KG 41.0CM 14.5CM 19.5 см 3CM
50.0KG
42.0CM 14.5CM 19.5 см 3CM

Број на модел YL-FW-203
материјал RBBER+CHROMED HANDLE WITH KNURLING
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
функција Водоотпорен


video

Пакување
Секоја гарнитура во поли торба + надворешни картони + дрвена футрола
недефиниран
Поли - торба
недефиниран
Надворешен картон
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта