категорија
Гира на процесорот

Споделете го производот во вашиот:
  • The solid cast dumbbells wrapped in CPU material will not crack or fade. Anti-damage floor and equipment.
  • Производ погоден за тренинзи за горниот дел од телото, кој помага во развој на делтоид, преграда, трицепс и бицепс.
  • Целосно челичен хром со виткана рачка за полесно држење и ракување.
  • Dumbbell weight: 1.25KGS/2.5KGS/5KGS/7.5KGS/10KGS/15KGS-50KGS
Опис на производот

High-quality commercial grade cpu dumbbells isodorless and highly durable.

Solid steel cores that are welded into a single piece.

Во споредба со обичните тегови обложени со гума, гумените тегови на процесорот немаат мирис бидејќи се користи висококвалитетен термопластичен полиуретан, а производите се отпорни на абење и силни. Задоволете ги потребите на комерцијалната теретана, бидејќи гумените тегови можат да ја издржат секојдневната злоупотреба на зафатен објект. Сепак, квалитетот и чувството на овие тегови се одлични, што исто така ги прави одличен додаток на напредната домашна теретана.
Параметар на производот
спецификација Дијаметар на топката Дебелина Дијаметар на рачката
5KGS 127mm 37mm 32mm
10KGS 153mm 46mm 32mm
15KGS 173mm 54mm 32mm
20KGS 193mm 57mm 32mm
25KGS 193mm 68mm 34mm
30KGS 193mm 80mm 34mm
35KGS 193mm 93mm 34mm
40KGS 193mm 104mm 34mm

Број на модел YL-FW-205
материјал Процесорот
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
Тежина 2.5-75kg
функција Водоотпорен


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта