категорија
Сет со гира од цемент

Споделете го производот во вашиот:
  • Зајакнете го јадрото, вежбајте го целото тело, зголемете ги мускулите и намалете ги мастите
  • Задебелена челична цевка + рачка што не се лизга
  • Релјефната површина не се лизга, лесно се фаќа, а тежината може слободно да се комбинира и да се усогласи Побезбедна кога се користат брави со навој,Безбедност на материјалот и заштита на животната средина
Опис на производот

гира weight: 10/15/20/30/40/50KG

Задебелена челична цевка + рачка што не се лизга

Ѕвончето плоча може слободно да се комбинира и да се совпаѓа, а тежината може слободно да се прилагодува

13

Параметар на производот

Точка број YL-FW-261
големина 10/20/30/40/50KG
материјал ПВЦ+ЦЕМЕНТ+ЧЕЛИЧНА РАЧКА
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
функција ОБУКА ЗА ВЕЖБАЊЕ ДОМА
video

стоки_видео

Пакување
Секоја торба за компјутер + хартиена цевка + дрвена кутија
未 标题 -1
Опра торба
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта