категорија
Комплет тегови со црна боја од 10 килограми

Споделете го производот во вашиот:
  • Текстурирана рачка која помага да се обезбеди стабилно, сигурно држење.
  • Издржливите плочи од леано железо, покриени со црна боја, спречуваат 'рѓа и корозија за доживотна употреба.
  • Површината е мазна и сјајна, а отпорноста на дамки е висока.
Опис на производот

Отпорен на пот, држач со текстура гарантира дека нема да се појави лизгање за време на тренингот. Ова ви овозможува да вежбате до полн потенцијал и ја прави безбедноста приоритет. Изглед на класичен Hammertone. Тврдото носење и издржливото леано железо е повеќе од натпревар за секој тренинг.

4

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-262
Тежина 1.25Kgx2/2.5Kgx2
дијаметар 120mm / 145mm
Дијаметар на дупка 26mm
Тежина на шипка + јака 2.5Kg
Вкупна тежина 10Kg
апликација Универзална, Домашна гимназија
материјал Лиено железо
Боја Црна
логото Достапно приспособено лого
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта