категорија
Велосипед отпорен на ветер

Споделете го производот во вашиот:
  • Конфигурација на производот: клучен екран (брзина, моќност, калории, отчукување на срцето), мобилната апликација може директно да прифаќа податоци за вежбање.

  • Седиштето и рачката може лесно да се прилагодат, опсегот на отпорност е 1-10 степени на пренос.

Параметар на производот
Точка бр YL-FW-820
Големина на производ 1200x610x1000mm
Пакет големина 1220x680x400mm
Тежина 33.7kg


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта