категорија
Велосипед на вентилатор

Споделете го производот во вашиот:
  • You can choose any form of exercise with in the scheduledprogram, or according to your own design to keep the exerciseprocess fresh.Параметар на производот
Точка бр YL-FW-822
Големина на производ 1233x1322x656mm
Пакет големина 1270x300x890mm
Тежина 50kg


Карактеристики

Monitoring program such as heart rate of the device canensure that the required exercise intensity is alwaysmaintained during exercise.

All programs can be started with a single button.Waterproof, easy to clean, and silent closed bearingbarrel, can ensure the service life of the equipment formany years.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта