категорија
Комерцијален велосипед за центрифугирање отпорен на вентилатор за ветер

Споделете го производот во вашиот:
  • Resistance system: Infinte Wind Resistance Stystem.

  • Use the air generated by rotating blades as a source ofresistance.

  • The faster you move, the more calories theresistance will consume.Параметар на производот
Точка бр YL-FW-823
Големина на производ 1250x1350x675mm
Пакет големина 1280x315x875mm
Тежина 50kg
Носива 150kg


Карактеристики

66OMM diameter wind area, strong resistance protection.

Encrypted fine steel wind hood, fine steel wind resistanceblade.

Professional pedals for cycling, comfortable.

Free adjustable cushion, breathable, improve comfort.

The large cover plate can block the air flow of the impeller.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта