категорија
СТП 10/12/14/16 Оз боксерска ракавица

Споделете го производот во вашиот:
  • Ракавици за бокс со висока технологија: анатомски контурен дизајн за поприродна и поудобна положба на рацете. Лесни боксерски ракавици за фитнес или лесна евакуација, одлични за почетнички боксерски тренинзи. Тие се удобни, лесни за ставање и вадење, имаат добра поддршка/амортизација, внатре имаат цврсти кривини на прстите на дланката и носете ги вклучените обвивки за заштита на зглобовите и зглобовите на рацете кога тренирате со тешки ремени.
  • Идеален за боксерски ракавици, спаринг, боксерски вреќи, ММА тренинг, муај тај и кикбокс. Велкро ленти за зглоб со кука и јамка за лесен пристап до боксерската опрема.
Опис на производот

5

Параметар на производот
Точка бр. YL-BS-103
Име Боксерска ракавица
материјал PU
Боја Прилагодено
Тежина 8/10/12/14/16OZ
логото Прилагодено
пакет Поли кеса + картон
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта