категорија
Боксерска ракавица

Споделете го производот во вашиот:


  • Long wrist strap

  • Breathable mesh palm

Параметар на производот

точка бр. YL- BX-101
име на продукт Боксерска ракавица
големина
8oz,10oz,12oz,14oz
ЛОГО Прилагодено
Боја Прилагодено 
Пакување opp bag or net bag 


Карактеристики
  • High-quality leather ensures the durability of the product

  • The product fits firmly, is comfortable, and can withstand various impacts

  • Multi-Layered Foam Results


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта