категорија
Торба со песок за бокс

Споделете го производот во вашиот:
  • This punching bag is made from super microfiber leather, which is wear-resistant, tear resistant, can withstand against heavy strikes.
  • The offered metal swivel chains helps you to install the boxing bag easily at home, garden, garage or gym room to practice and improve your skills of kickboxing, martial arts, karate, and more. Its shock-absorbing surface ensures excellent protection.
Опис на производот

The surface is made of high-density PU leather, which protects the sandbag around it, protects the toughness of the sandbag stitches, and has a long service life.

Customizable LOGO.

Bold triangular buckle + extra thick webbing to increase the bearing strength of chains and sandbags.

Each interface of the chain is treated with a full welding process to increase the bearing capacity of the chain itself.

Параметар на производот

Точка бр. YL-BX-218
Име Торба со песок за бокс
материјал PU
Боја CUSTOMED COLOR
логото КОРИСТЕНО ЛОГО
големина 90/120/150x33cm
пакет Opp торба + картон
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта