категорија
PU ABS прилагодлив боксерски држач

Споделете го производот во вашиот:
  • Висок квалитет
  • Низок шум
  • Висока стабилност
  • Повеќе вшмукување низок шум
Опис на производот

(1)【КИКБОКСИРАЊЕ БЕСПЛАТНО ПОСТОЕЊЕ ЗА ВОЗРАСНИ ЧАСИ】 Работи на сите дури и подови во домот и канцеларијата. Висина е околу 70''/180cm.
(2)【ВИСКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Стандардот за цевки од нерѓосувачки челик е обвиткан во повеќеслојна конструкција: 2mm задебелена PU кожа впечатлива површина, EPE пена со висока густина, еколошки тампон за ткаенина. Отпорен на кинење, брзо враќање, може да ви даде подобар тампон на сила.
(3)【НАДГОВОРЕН СИСТЕМ ЗА АМПОРТИРАЊЕ НА УРЕДИ】TPU амортизерите + пружините x4 постигнуваат апсорпција на удари и бучава од 360°.
(4) 【СТАБИЛНА БАЗА ЗА ВИСКАЊЕ НА ПОД 】 Заоблената база на резервоарот ABS е дизајнирана за лесно преместување на ролната. Вклучува 12 силни вшмукувачки чаши одоздола за да се запре движењето на основата.

2

Параметар на производот
Точка бр. YL-BX-222
Име Боксерска штанд
материјал ПУ+ЕПЕ ПУ
Боја ЦРНА
Тежина 11KG
логото Прилагодено лого
големина Висина 175cm, Основа 49cm
пакет Opp торба + картон
Ролери 23 23 * * 142CM
База 49.5 49.5 * * 33.5CM

video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта