категорија
Опрема за боксерска шипка за вртење 360° слободно стоење со 2 топки за удирање

Споделете го производот во вашиот:
  • Made of high quality PU+steel+plastic
  • Strong rebound punching ball*Height adjustment

  • The rotation range is 360 degrees, fluent spinning bar. Simulated live action, swing arm dodge, rapidly improve the speed of boxing reaction

  • Stable large capacity base

Параметар на производот

точка бр. YL-BX-221
име на продукт Боксерска штанд
Боја Прилагодено
ЛОГО Прилагодено
Пакување картон
NW / GW
13.5 / 14.7KG
Картон Големина 24*17*97cm/48*48*33cm


Карактеристики

1.The self-contained suction cup can be firmly fixed on the ground, Suitable for any smooth surface.

2.Feel free to put it on the tiles, floor tiles, wooden boards, or concrete floors.Stands adjustable height approx 62.9 - 70.8 in/160-240 cm.

3.Great for most people, such as teenagers and adults, professional athletes or boxing lovers.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта