категорија
Hex Ttrap Bar Barbell за кревање тегови

Споделете го производот во вашиот:
  • Одличен избор на материјали: сребрено-белиот сјај на површината е сè уште како нов по долготрајна употреба;
  • Анти-лизгање: Текстурата на удар игра нелизгачки ефект, со силна апсорпција на пот и удобно држење;
  • Строга структура: задебелена челична цевка, висока цврстина, не е лесно да се оштети, долг животен век.
Опис на производот

Интегрираниот процес на заварување има висока густина и долго време на услуга; процесот на виткање дијаманти го отежнува лизгањето; усвоен е повеќеслојниот процес на галванизација, а цврстата прачка има силна носивост. Погоден за почетници за изведување мртво кревање, кревање раменици и други тренинзи.

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-415
Должина на 1400 / 1800 / 2200mm
материјал челик
функција тегови
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
Дијаметар на зафат 28mm / 50mm
video

стоки_видео

Пакување
1 парче / меур филм, 20 парчиња / дрвена кутија
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта