категорија
Стандардна редовна лента

Споделете го производот во вашиот:
  • Regular barbell is made of solid steel in a chrome finish.
  • Виткањето на шипката овозможува вашата рака безбедно да ја фати шипката. плочите за тежина се прицврстени со јаки заклучени со ѕвезди за да се спречи нивното лизгање за време на вежбата.
  • Due to their size and versatility, they can be used to create a variety of movement patterns to develop task or movement specific strength.
Опис на производот

Интегрално лиење без прачка за заварување, производот е посилен и понослив. Седумслоен процес на хромирање обложена со никел, целата е посветла, не е лесно да се изгуби слојот за галванизација, не 'рѓосува и може да се користи подолго време. Дијаметарот на шипката може да се прилагоди според различните отвори на плочата за ѕвонче, а се применуваат различни комплети за комбинација.

Параметар на производот

ден 25.4/28 / 30ММ
Должина на 1200mm/1500mm/1670mm/182mm/2130mm
Боја хромиран
video

Пакување
Секоја торба за компјутер + хартиена цевка + дрвена кутија
недефиниран
Опра торба
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта