категорија
Сет шведски скалила со рамка за качување

Споделете го производот во вашиот:
  • Provides a wide range of sports methods to bring endless fun, you can climb, swing, balance, hang and slide.

  • Made of strong and pure natural wood, without burrs, and the details of the corners are perfect to ensure the safety of your children.

  • Easy and convenient maintenance.

Параметар на производот

Точка бр
Yl-FO-136
материјал иверица/борово дрво
големина 80 * 60 * 220cm
странична плоча 10 * 3cm
задна плоча 1.8cm
roud rod
3.3cm
Боја Природно дрво
Тежина 25.2kg
Структура
checkered ladderКарактеристики

The equipment parts can be disassembled or height adjustable.

The kit provides screws and long plastic parts, as well as instructions for easy installation.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта