категорија
Комплет гира 6-во-1 прилагодливи мултифункционални мрена Котел ѕвонче гира

Споделете го производот во вашиот:
  • Use thickened rubber sleeve, wear resistance.
  • The buckle thread is upgraded and reinforced.
  • The camber of foam is more suitable for hand.

  • The grip is made of ABS environmental protection material.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-260-A
материјал PVC+CEMENT
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
Пакување Polybag +CARTON
Место на потекло Jiangsu, Кина
функција
ОБУКА ЗА ВЕЖБАЊЕ ДОМА
Карактеристики

Environmental protection material, a machine multi-purpose.

Multifunctional dumbbell set suitable for home use, with four modes and six functions.

(Dumbbell/barbell/kettlebell/Push-up support)

Dumbbell: Remove dumbbell sheet to change the weight

Kettlebell: Can be assembled in a variety of different forms, as desired

Barbell: A variety of weights free collocation, to meet different needs

Push-up bracket: It is a kettlebell handle or can be used as a push-up bracket


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта