категорија
Прилагоден Tpu сет за тегови со прилагодливи тегови

Споделете го производот во вашиот:

Versatility: Adjust the weight by adding or subtracting weight plates.


Reliability: Made of strong steel material with high strength and durability.


Safety: There is a locking device, which can ensure that the weight sheet will not slide or fall.


Space Saving: Adapt to different exercise needs by adjusting the number of weight plates.


Customizability: It can be customized according to personal preferences and needs.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-280
Тежина 5/10/15/20/25/30/40/50KG
материјал TPU
функција Тренинг за тело
ОЕМ Достапно
Боја Прилагодено
Место на потекло Jiangsu, Кина
Карактеристики

Dumbbell and barbell set is a kind of equipment suitable for gyms, home fitness and strength training.It is a versatile, reliable, safe, space-saving and customizable fitness equipment,

Suitable for all kinds of strength training and fitness places.

Whether you're working out at the gym or training at home, a barbell set is a great tool to help you achieve a healthy, strong and confident body.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта