категорија
Мирна обложена со гума/TPU

Споделете го производот во вашиот:
  • Little elasric not hurt floor
  • Environmental protection rubber
  • Нетоксичен и без мирис
  • All steel build
  • Нелизгачка рачка
Опис на производот

1)Size of tube: 50*80*3 MM Thickness rectangular tube before coating

2)Pivot points: High quality bearings

3)Stuffing:PU once-foaming with synthetic leather,never faded

4)Handlebar: High quality PVC/Aluminum (Anti-skidding)

4

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-280
материјал RUBBER+TPU
логото Прилагодено лого
пакет 1SET/BROWN BOX
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта