категорија
Комплет црна TPU пумпа од 20 кг

Споделете го производот во вашиот:
  • Прилагодлив на сите нивоа на фитнес
  • Лесно се собира
  • Опсег на плочи кои овозможуваат прилагодувања за да одговараат на потребите на тежината на корисникот
  • Обоени чинии за разликување на тежините на прв поглед
  • Обложен со TPU за намалување на бучавата и ударот на подот
  • Дизајн на плоча што не се тркала
Опис на производот

1. Тежината е 20KG, а тежината може лесно да се прилагоди според потребите за задоволување на потребите за обука од различни видови и тешкотии. Тоа е производ од високата класа кој совршено ги комбинира аеробната кондиција и тренингот за сила.

2. Филмот Lamei во боја усвојува уникатна квадратна и заоблена форма, која е поразумна во дизајнот, обезбедува сигурност и сигурност при употреба, без тркалање, без префрлање и подобра заштита за корисниците и придружниците на вежбање!

3. Едноставна инсталација и лесно ракување, тој е идеален потпорен производ за личен фитнес и групни тренинзи во теретана.

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-279
материјал TPU
големина 20KG(1.25*2PCS/2.5KG*2PCS/5KG*2PCSφ30x1300MM,φ30collar)
Боја ЦРНО ИЛИ БОЈА
ОЕМ Достапно
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта