категорија
Пондерирана табла за рамнотежа со рачка

Споделете го производот во вашиот:
  • ПОЛИПРОПИЛЕНСКАТА КОНСТРУКЦИЈА ПРОТИВ лизгање помага да се подобри јачината на јадрото и свесноста за телото. Вежбајте мускулни групи, промовирајте согорување маснотии и подобрувајте го држењето на телото и ја зголемувате совршената рамнотежа. Може да издржи тежина до 136 килограми.
  • ЕКСТРА ШИРОК ДИЈАМЕТАР 40CM И ВИСИНА 10CM обезбедува стабилен став во една рамнина што е совршен за сите нивоа на способности. Баланс табла може да се користи за рехабилитација и зајакнување на мускулите и лигаментите низ јадрото и долниот дел од телото.
  • ИНТЕГРИРАНИТЕ РАЧКИ на страните на таблата за рамнотежа обезбедуваат стабилно држење што ви овозможува да изведувате широк опсег на физички активности и склекови за да ги направите мускулите на рацете, рамената и градите посилни.
  • ЦРЛО ГУМАНО ДНО СО 15 СТЕПЕНИ НАКВАЛУВАЊЕ. Овозможува штицата да одржува стабилност на различни површини. Помага во зајакнување на телото и ја подобрува вкупната рамнотежа. Компактен и пренослив за лесен транспорт и складирање.
  • РОТАЦИЈАТА ОД 360 СТЕПЕНИ е идеална за изведување на бесконечни вежби како основно држење, скалесто став, навалување и чучњеви, кревање нозе, штици и склекови. Овозможува совршено држење за кондиционирање на јадрото и тренирање на горниот дел од телото.
Опис на производот

рамнотежна табла е одлично за подобрување на стабилноста, рамнотежата, силата како и одлична алатка за рехабилитација од повреди.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-501
материјал PP + TPE
логото Прилагодено лого
ден 40CM
Пакување 1P/БОЈА КУТИЈА
Тежина 1100g
video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта