категорија
Прилагодлив PP аеробен чекор

Споделете го производот во вашиот:
  • Adjusts from 10cm to 15cm for all heights and fitness levels.
  • Support Blocks-5cm when placed in position
  • Лесен за употреба, не е потребно склопување
Опис на производот

Овој степер за вежбање ќе ви помогне да ја подобрите вашата кардиоваскуларна кондиција и да го зајакнете долниот дел од телото. Сигурната, нелизгава површина може да ја осигура вашата спортска активност безбедно, бидејќи ви дава цврста основа и ви оди нагоре додека се подобруваат вашата издржливост и способности. Аеробниот чекор може да се користи за обликување на вашите тетиви со наизменични удари и зајакнување на мускулите на градите и грбот со склекови. Идеален е за вежбање внатре и надвор и лесен за одржување и одржување чист.

2

Параметар на производот

Точка бр. YL-TS-202
Име ПП аеробен степер
материјал PP
Боја Прилагодена боја
Тежина 3.5KG
логото Достапно е прилагодено лого
големина 69*28*10/11/12/13/14/15cm
пакет Поли кеса + картон
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта