категорија
Прилагодлив ABS аеробен чекор

Споделете го производот во вашиот:
  • Anti-slip texture ensures safety during use.
  • Bottom bracket three-gear height adjustment.
  • Four washers at the bottom, smooth to prevent friction.
Опис на производот

Овој степер за вежбање ќе ви помогне да ја подобрите кардиоваскуларната кондиција и да изградите сила на долниот дел од телото. Сигурната површина што не се лизга ја одржува вашата физичка активност безбедна бидејќи ви обезбедува цврста основа и напредува како што се зголемуваат вашата издржливост и способности. Кардио чекорите ги градат тетивата со наизменични удари и ги зајакнуваат мускулите на градите и грбот со склекови, одлични за тренинзи во затворен простор и на отворено, лесни за одржување и одржување чисти.

4

Параметар на производот

Точка бр. YL-TS-210
Име ABS Aerobic Stepper
материјал ABS
Боја Прилагодена боја
Тежина 12.5KG
логото Достапно е прилагодено лого
големина 107x42x10/15/20cm
пакет Поли кеса + картон
функција аеробни тренинзи
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта