категорија
ЕВА Јога тула

Споделете го производот во вашиот:
  • It has the advantages of good cushioning, shock resistance, moisture resistance and compression resistance.
  • After using environmentally friendly EVA foam, it not only feels comfortable, but also brings a more reliable yoga experience.
Опис на производот

1.SAFETY:EVA material only needs to be heated and formed, which is an environmentally safe, non-toxic material.

2.COMPRESSION: Made of EVA material with high purity, the weight is more durable.

3.COMFORT: EVA material adopts comfortable hardness, zero-distance contact with the skin.

4.NON-SLIP: EVA is a new type of environmentally friendly material, with good cushioning, anti-skid, compression and other advantages.

2


Параметар на производот

Точка бр. YL-MR-304
Име ЕВА Јога тула
материјал ЕВА пена
Боја one color / dual color / three color
логото Впечаток
големина 3 "x6" x9 "
пакет Insert Card+opp bag+Carton
користење Јога и пилатес
video

Пакување
1 ЕЕЗ/Смалена обвивка+картичка во боја, 10 ЕЕЗ/Картон
1
Надворешен картон
2
Надворешен картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта