категорија
PP/TPE Јога тркало

Споделете го производот во вашиот:
  • Масажа на 'рбетот, истегнете ги лигаментите и опуштете ги зглобовите на вратот.
  • Ја подобрува способноста за рамнотежа, го зголемува латисимусот на пазувите, ја подобрува флексибилноста на телото.
  • Асистентот за работа вежба, го подобрува темпераментот на љубителите на јога.
  • Помогнете на длабоко свиткување на грбот, лесно станете мајстор за јога за неколку секунди.
Опис на производот

1.3D floating point, comfortable massage.

2. Материјалот за заштита на здравјето и животната средина.

3. На проширување задебелување, стабилност не е cartwheel.

4. Силен отпор на притисок, лого за надградба.

5.Стабилен отскок, пластичен грб.

1

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-334
Име на производот Јога тркало
материјал PP/TPE
Боја Pink ,Grey or Customized
логото Прилагодено
големина 32 * 13cm
пакет Polybag+Color Box or Customized
функција Тренинг за тело
ОЕМ Информации
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта