категорија
PP/ABS/TPE Јога тркало

Споделете го производот во вашиот:
  • Full wave body, comfortable massage muscles.
  • Ја подобрува способноста за рамнотежа, го зголемува латисимусот на пазувите, ја подобрува флексибилноста на телото.
  • The assistant work practice, enhance the temperament of yoga enthusiasts.
  • Assist deep back bend, easily become a yoga master in seconds.
Опис на производот

1.Open the back and massage the spine.

2.The health, environmental protection material.

3.Stable rebound, plastic back.

4.The widening thickening, stability is not a cartwheel.

5.Strong resistance to pressure, bearing to upgrade.

2

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-346
Име на производот Јога тркало
материјал PP/ABS/TPE
Боја Orange, Pink, Blue, Green or Customized
логото Прилагодено
големина 32 * 12.5cm
пакет
1 Polybag/1 Color Box or Customized
функција Тренинг за тело
ОЕМ Информации
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта