категорија
Плута јога тркало

Споделете го производот во вашиот:
  • Spinal massage, stretch ligament and relax neck joints.
  • Ја подобрува способноста за рамнотежа, го зголемува латисимусот на пазувите, ја подобрува флексибилноста на телото.
  • Асистентот за работа вежба, го подобрува темпераментот на љубителите на јога.
  • Помогнете на длабоко свиткување на грбот, лесно станете мајстор за јога за неколку секунди.
Опис на производот

1.Отворете го грбот и масирајте го 'рбетот.

2. Материјалот за заштита на здравјето и животната средина.

3.Стабилен отскок, пластичен грб.

4. На проширување задебелување, стабилност не е cartwheel.

5. Силен отпор на притисок, лого за надградба.

1

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-347
Име на производот Плута јога тркало
материјал ABS/Cork
Боја Прилагодено
логото Прилагодено
големина 32 * 13cm
пакет

Polybag+Box or Прилагодено

функција Тренинг за тело
ОЕМ Информации
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта