категорија
Прстен за истегнување на јога

Споделете го производот во вашиот:
  • Light weight, small size, easy to carry, exercise anytime, anywhere.
  • Help correct hunchback, relieve lumbar disc herniation, neck and shoulder pain.
  • If you feel pain at first, you can put a towel as a cushion.
  • It is better to breathe rhythmically during exercise.
Опис на производот

Оваа yoga ring is environmental protection PP material, it's an upgrade of the original design and it can assist you in different yoga asanas and shape beautiful curves.

17

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-349
големина 24x12cm
Тежина 220g
материјал PP
функција јога
ОЕМ достапни
Пакување 1pc/opp bag or customized
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта