категорија
Пренослив прстен за јога пилатес

Споделете го производот во вашиот:
  • Лесен и пренослив: Прстенот за пилатес удобно се вклопува во вашиот багаж или во носење.
  • Ја подобрува способноста за рамнотежа, го зголемува латисимусот на пазувите, ја подобрува флексибилноста на телото.
  • Издржливи и со пена обложени рачки: EVA материјал со висока густина што не се крши лесно. Овој материјал има добра количина на флексибилност кон него и може лесно да издржи компресии
  • Разновидност Фитнес Алатка: Вежбајте цело тело што дава резултати и ја подигнува вашата фитнес рутина.
Опис на производот

Мултифункционалниот круг пилатес ја обликува вашата убавина, мала тежина и добра отпорност, фиберглас со висока јачина, стотици илјади тестови за силен притисок, отпорност на удар против истиснување, безбедна и такса за грижа.

8

Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-330
големина дијамаса 38см
материјал EVA + Пена
функција обука за јога
ОЕМ Достапно
video

Пакување
1 ЕЕЗ/кутија во боја + надворешен картон
1
надворешен картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта