категорија
PU Јога подлога за колена

Споделете го производот во вашиот:
  • Конкавниот круг централен слот, според употребата на дизајнот на делови, зглобот на лактот, коленото зглоб.
  • Фини линии, убави искуства, линии на модели, двонасочно триење, не е лесно да се префрлат.
  • Спречете лизгав дизајн, извонреден украсен модел на површината, супериорен анти-лизгање.
  • Моќно враќање, мал удар, подобра заштита на зглобовите.
  • PU материјал, силна флексибилност, меко враќање, удобно чувство.
Опис на производот

1. Јога поддршка за колена, безбедносна заштита, помошно движење.

2. Грижете се за зглобовите за подобро искуство и заштитете ги потпорните делови како што се зглобовите.

3. Флексибилна кинење сила е силна, не е лесно да се деформира, користете време подолго.

4. Лесно се чисти, повеќе здравје, површината не ја апсорбира потта, лесно се чисти.

5. Карактеристики: помошна вежбање јога, спречување на удар, заштита на зглобовите.

6. Бавен удар и отпорност на притисок, калапи со пенење на PU со висока густина, го штитат притисокот на секое заедничко слетување

使用图 (2)


Параметар на производот
Број на модел YL-YG-307
Име на производот Јога подлога за колена
материјал PU
Боја Розова или прилагодена
логото Прилагодено
големина 22 * 2cm
пакет Ploybag/Color Box или Customized
функција Фитнес
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта