категорија
PU Јога подлога за колена

Споделете го производот во вашиот:
  • Конкавниот круг централен слот, според употребата на дизајнот на делови, зглобот на лактот, коленото зглоб.
  • Фини линии, убави искуства, линии на модели, двонасочно триење, не е лесно да се префрлат.
  • Спречете лизгав дизајн, извонреден украсен модел на површината, супериорен анти-лизгање.
  • Моќно враќање, мал удар, подобра заштита на зглобовите.
  • PU material without formamide, far away from skin allergies, in line with European import standards, strong flexibility, soft rebound, comfortable feel.
Опис на производот

1. Јога поддршка за колена, безбедносна заштита, помошно движење.

2. Грижете се за зглобовите за подобро искуство и заштитете ги потпорните делови како што се зглобовите.

3. Флексибилна кинење сила е силна, не е лесно да се деформира, користете време подолго.

4. Лесно се чисти, повеќе здравје, површината не ја апсорбира потта, лесно се чисти.

5. Карактеристики: помошна вежбање јога, спречување на удар, заштита на зглобовите.

6. Бавен удар и отпорност на притисок, калапи со пенење на PU со висока густина, го штитат притисокот на секое заедничко слетување

7. Beginner's aid, professional protection, can protect the knee during exercise, not hurt in yoga.

使用图 (2)


Параметар на производот
Број на модел YL-YG-309
Име на производот Јога подлога за колена
материјал PU
Боја Black or Customized
логото Прилагодено
големина 22 * 2cm
пакет
Polybag/Color Box или прилагодено
функција Фитнес
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта