категорија
Мрежеста јога торба

Споделете го производот во вашиот:
  • Four regular sizes are available:80-90/1.5cm,80-90/1cm,61-66/1cm,68/0.6-0.8cm.
  • Шема на свилен екран или ЛОГО со висока дефиниција.
  • Material is polyester,very light,easy to clean and quick drying.
  • Логото и етикетата на клиентите се достапни.
  • Костум со прилагодлив ремен за тело.
Опис на производот

Material is polyester:Strong and lightweight.
Лесно за печатење.
Брзо сушење.
Лесен за чистење.
Нема потреба од ламинирање.
Сигурен квалитет.

Gift packing,Јога МАТ, патување, теретана...

Едноставно и практично за задоволување на секојдневните потреби.

Параметар на производот

Точка бр. YL-YG-324
име на продукт Yoga bag
материјал полиестер
Боја Black,gray or customized
ЛОГО Прилагодено
големина 65 * 25cm / 70 * 30cmконтактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта