категорија
Јога чанта од платнен материјал со прилагодлив појас

Споделете го производот во вашиот:
  • Големина: 66 * 22 см, точната големина може да се прилагоди.
  • Шема на свилен екран или ЛОГО со висока дефиниција.
  • 16OZ тешка, висока густина, меко и еколошки памучно платно.
  • Мазна затворање со патент, лесно се отвора или затвора.
  • Логото и етикетата на клиентите се достапни.
  • Костум со прилагодлив ремен за тело.
Опис на производот

1. Материјалот е платно, Мала тежина Водоотпорен и отпорен на прашина Лесен за чистење
2. Пакување подароци,Јога МАТ, патување, теретана...
3.Едноставно и практично за задоволување на дневните потреби.

Параметар на производот

Точка бр. YL-YG-325
име на продукт Платнена јога торба
материјал Платно
Боја бела, розова или како што е прилагодено
ЛОГО Прилагодено
големина 66 * 22cm
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта