категорија
Јога Stretch Band за фитнес пилатес физиотерапија

Споделете го производот во вашиот:
  • Различни луѓе, различни практики, јога, боречки вештини, танц, фитнес итн., можат да вежбаат безброј движења.
  • Сегментација со повеќе делови, без прилагодување на должината. Точки со повеќе сили, поделба на повеќе делови, уредна линија, силна и убава.
  • Двослоен дизајн, без лизгање и сечење при истегнување.
Опис на производот

1.Опсег на примена: воздушна јога, планинарење на отворено, брзо спуштање, заштита од истражување на пештера, заштита од воздушна работа итн.

2. Не се лизга, отпорен на абење, удобно, апсорпција на пот, дише.

3. Без деформација, лесно се поднесува тежината.

4. Може да се пере, без избледување, без деформација.

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-348
Име на производот Јога Stretch Band
материјал Полиестер, латекс
Боја Црна или прилагодена
логото Прилагодено
големина 180 * 2.5cm
пакет Polybag/Color Box or Customized
функција Обука за јачина
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта