категорија
Торба за носење јога мат со прилагодлив ремен

Споделете го производот во вашиот:
  • Извонреден дизајн за затворање на јаже за влечење, слободно затегнете се приспособете, лесно се прима во секое време и насекаде.
  • Дизајн на ременот, може да се прилагоди според големината на слободната должина, удобен и удобен, до крај без оптоварување *Платно материјал Прекрасен дарежлив водоотпорен
  • Прекрасна атмосфера, која може подобро да го растера мирисот и потта на душекот, да спречи размножување на бактерии.
  • Пакување подароци, јога душек, патување, теретана...
  • Едноставно и практично за задоволување на секојдневните потреби.
Опис на производот

* Разновидност на совпаѓање на бои по ваш избор, збогатете ја вашата пригодна употреба

*Дизајнирано со големи и мали џебови, голем капацитет за поставување на други работи, удобен за вашиот живот.

*Тежина под 100гр., исто така, може студиото или дома да прими а Јога МАТ од прашината


Параметар на производот

Точка бр. YL-YG-326
име на продукт Јога торба
материјал Памук
Боја зелена, сина или како што е прилагодено
ЛОГО Прилагодено
големина 75 * 23cm
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта