категорија
Ранец за складирање на торби за вежбање Cinch за складирање на спортски патувања во теретана

Споделете го производот во вашиот:
  • Regular size:36X44.5cm,customzied size is avilable
  • High-definition of Silk-screen pattern or LOGO
  • Material is polyester,very light,easy to clean and quick drying.
  • Tighten the beam orifice design,easy to open or close
  • Customer Logo & Label are avaliable
  • Adjustable strap suit for body
  • Foldable、Shopping bag、gift bag 、packing bags
Опис на производот

Material is 210D oxford fabrics,it is very light and thin,and feels soft,with good waterproof performance,durable,so it is very suitable for making all kinds of bags.


Параметар на производот

Точка бр. YL-YG-328
име на продукт Cinch Bag
материјал Оксфордска ткаенина
Боја Pink,red,blue or as customized
ЛОГО Прилагодено
големина 36 * 44.5cm


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта