категорија
Јога ремен

Споделете го производот во вашиот:
  • Прилагодлива должина
  • Удобност

  • Пренослив и лесен за носење

  • разноврсност

Опис на производот

Yoga belts are usually made of soft materials such as cotton, nylon or silk. It is usually a long strip about 6 feet long and 1.5 inches wide.

Параметар на производот

Точка бр. YL-YG-320
Боја
Прилагодена боја
логото
Прилагодено лого
материјал polyester,cottonКарактеристики
  1. The length of the yoga belt can be adjusted according to individual needs, which can help yoga practitioners to better complete the posture.

  2. Usually made of soft materials, which can provide a comfortable experience and reduce pressure on the body.

  3. Due to the light material and small size of the yoga belt, it is easy to carry, and can be used for yoga practice anytime and anywhere.

  4. In addition to being used in yoga practice, the yoga belt can also be used for training in other aspects such as enhancing physical fitness and improving body flexibility.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта