категорија
Ремен за вежбање за истегнување на јога

Споделете го производот во вашиот:
  • Comfortable Fit Without Strangling Feet
  • High-strength Stretch Without Deformation
  • Segmented Design
  • Velcro Design Is Easy To Wear
Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _03详情 页 _04

Параметар на производот

точка бр. YL-YG-330
име на продукт Ремен за истегнување на јога
големина Length of product: 145cm   strap: 102cm*3.8cm   width of feet part: 15cm
материјал Strap is made of polyester, the feet part made of Neoprene cover with Oxford
Боја Black&Red&Blue
Пакување 100PCS/CTN   48*42*32cm    15.5KGS/15KGS
Тежина 150g


Карактеристики

Yoga Shaping Training, Outstanding Professional Design;

Stretching Exercise, Suitable For Fit Without Strangulation;

Fixed Velcro/Heel Positioning, Adjustable Elasticity;

Exquisite Stitching Process, Smooth Routing, Durable;

High-strength Stretch Belt, Anti-Break And Not Easy To Deform;

Segmented Design, Multi-Purpose Different Effects, Formulated For Different People;

Elastic And Comfortable, Breathable And Sweat-Absorbing, Innovative Weave, Selected Fabrics, Tensile And Anti-Breakage, Segmented Design;

Correct Leg Curves And Shape Leg Shapes.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта