категорија
Јога стапчиња за коректор на држење

Споделете го производот во вашиот:
  • Material: Made of steel pipe and foam, the reinforced stainless steel pipe is durable, firm, and stable, and the high-density foam is soft and comfortable.
  • New cover design: One-click, one-rotate, and one-fix, strong and reliable, providing your body with much-needed support to help improve your overall spine health and posture.
  • Practical: The yoga stick can be used to improve hunchback, chest expansion, open back and standing training, pull your shoulders to the real position, and correct bad posture, especially suitable for office workers, the elderly, and children.
Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _03

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-306
материјал PP+FOAM+STEEL
големина 60-90CM
Боја PINK/BLUE
логото Прилагодено лого


Карактеристики

Simple and convenient: Length 80cm, simple and convenient, you can take the stick to the gym or other places you want to improve your flexibility and strength, this simple and efficient training tool will help you adjust your posture and improve the flexibility that allows you to achieve positions and ranges of motion that you would normally not be able to achieve in yoga practice, dance classes, sports or training activities.

New cover design: One-click, one-rotate, and one-fix, strong and reliable, providing your body with much-needed support to help improve your overall spine health and posture.

Practical: The yoga stick can be used to improve hunchback, chest expansion, open back and standing training, pull your shoulders to the real position, and correct bad posture, especially suitable for office workers, the elderly, and children.

Multipurpose: Sitting in front of the computer for a long time can cause back and shoulder discomfort. Using a yoga stick can not only improve sitting posture and relieve discomfort but also increase self-confidence, straighten your back and improve your temperament.

Material: Made of steel pipe and foam, the reinforced stainless steel pipe is durable, firm, and stable, and the high-density foam is soft and comfortable.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта