категорија
Преклопен јога мат

Споделете го производот во вашиот:
  • Лесен и пренослив, преклоплив и лесен за складирање.
  • TPE со раствор од гума, двострано не се лизга, не е лесно за префрлање, водоотпорно и отпорно на влага.
Опис на производот

1. Лесен и компактен, лесен за носење, патување дома, во секое време и каде било за вежбање.

2.Тенко, не значи компромис за заштита од тампон, TPE со висока густина ви дава побезбедна поддршка.

3. Мека и не вкочанета, со добар ефект на враќање.

Параметар на производот
Број на модел YL-YG-315
Име на производот Преклопен патнички душек
материјал Микрофибе, TPE
Боја Розова или прилагодена
логото Cискористена
големина 173 * 61cm
пакет Polybag или Cискористена
функција Тренинг за тело
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта